Контакти:

Зворотній дзвінок

Роллл-ап стенд 100х200 см - популярний формат, так як має оптимальні для дизайну пропорції, дозволяючи донести рекламне повідомлення до споживача найкращим чином.

Ролл-апи Стандарт - оптимальне поєднання ціни та якості серед усього розмаїття стендів roll-up. Посилений алюмінієвий корпус і суцільнометалеві алюмінієві ніжки з ребрами жорсткості, зручне кріплення банера за допомогою клік-профілю роблять ці стенди зручними, практичними і довговічними.

Стенд рол-ап Стандарт 100х200 см має дві ніжки на дні корпусу для забезпечення стійкості і одну вертикальну штангу для установки банера в розгорнутому вигляді.

Стенд поставляється в чохлі з тканини. При замовленні ролл-ап стенду "без печатки" стенд поставляється без баннерного полотна. При замовленні друку банера разом з ролл-ап стендом банер буде встановлений в конструкцію, і Ви отримаєте повністю готовий до використання ролл-ап стенд.

Конструкція ролл-ап стенду дозволяє при необхідності багаторазово виконувати заміну банера.Як правильно збирати Roll-up!

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Купити Мобільний стенд ролл-ап Standart 100x200 см за найкращою ціною!

  • Артикул: Мобильный стенд ролл-ап Standart 100x200 см
  • 1260,00 грн. (розничная цена)

  • 1172,00 грн. (оптовая цена от 3-х шт.)

  • 1071,00 грн. (цена для дилеров)

  • Цена указана без НДС
    при оплате безналом + 20%.


Доступні опції


Теги: Мобільний стенд ролл-ап Standart 100x200 см