Контакти:

Зворотній дзвінок

Оптимальне поєднання ціни та якості, найпопулярніша конструкція серед усього розмаїття стендів roll-up - ось, що таке ролл-апи серії LUX.  Верхнє кріплення банера в цій моделі здійснюється за допомогою клік-профілю, який спрощує установку і заміну баннерного полотна.

Стенд рол-ап Lux 100х200 см забезпечений системою “капля” для забезпечення стійкості і однієї складаний вертикальної штангою для фіксації банера в розгорнутому вигляді.

Ролл-ап стенд з полотном 100х200 см - найкомпактніший в установці і легкий у транспортуванні розмір ролл-апів, завдяки чому широко застосовується як на виставках, так і для реклами в місцях продажів. Ролл-апи серії LUX доступні також в трьох інших розмірах: 80х200 см, 120х200 см.

Стенд поставляється в комплекті з тканинним чохлом. При замовленні ролл-ап стенду "без друку" стенд поставляється без баннерного полотна. При замовленні друку банера разом з ролл-ап стендом банер буде встановлений в конструкцію, і Ви отримаєте повністю готовий до використання ролл-ап стенд.

Конструкція ролл-ап стенду дозволяє багаторазово змінювати баннерное полотно.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Купити Мобільний стенд ролл-ап Lux 100x200 см за найкращою ціною!

  • Артикул: Мобильный стенд ролл-ап Lux 100x200 см
  • Наявність: Нет в наличии!
  • 2226,00 грн. (розничная цена)

  • 2070,00 грн. (оптовая цена от 3-х шт.)

  • 1892,00 грн. (цена для дилеров)

  • Цена указана без НДС
    при оплате безналом + 20%.


Доступні опції


Теги: Мобільний стенд ролл-ап Lux 100x200 см